Krizové poradenství

Provedu vás osobními i pracovními
krizemi tak, abyste z nich vyšli
spokojenější a silnější

Jde o hodně? Připravte se…

Už týden (nebo měsíc?) pořádně nespíte. Každou volnou chvíli vymýšlíte scénáře, jak to může dopadnout, co můžete ztratit, máte říct, jak budete reagovat. Jde o hodně – o vaši rodinu, děti, o práci, o vaši sebehodnotu, o velké peníze, o celé podnikání. Máte strach. Nevěříte si. Nevěříte nikomu.

Poznejte pravé motivace vás i vaší protistrany

V takové chvíli se potřebujete stabilizovat, najít v sobě svou sílu a pravdu. A pak se pravdivě podívejte na druhou stranu – o co jim jde a jak o to budou usilovat?

Jsem průvodce pro lidi, kteří se chtějí vymotat ze začarovaných kruhů obav, strachů a nejistoty a nárokovat si, co jim patří. Pomohu vám uvidět situaci pravdivě a připravím vás na to, s čím jdete do konfliktu vy a s čím vaše protistrana.

Zastaňte se sami sebe

Jaké situace řeším s klienty?

Podnikatelské a pracovní krize

Konflikty v podnikání, týmu nebo na pracoviští
Rozchod se společníkem ve firmě
Ukončování spolupráce
Příprava na důležité pohovory – nová práce nebo povýšení
Budoucnost vašeho podnikání

Životní a osobní krize

Rozvody a dělení majetku
Složité dědické poměry
Prodeje nemovitostí
Plány do budoucna a jejich rizika
Jakákoli důležitá rozhodnutí

Nebuďte na to sami

Jak probíhá spolupráce

Příprava, vyjasnění priorit a cílů

Poznáte, čeho chcete dosáhnout a jaké jsou vaše skutečné i skryté osobní důvody. Nahlédneme do hloubky, přes vaše domnělé, povrchové nebo zástupné motivace. Prozkoumáme vaše vnější i vnitřní brzdy, i ty neviditelné a pečlivě schované.

Provedu vás celým procesem

Připravím vás na jednání a rozkryju vám chování, motivace a pravidla hry, podle kterých se řídí protistrana. Jsem na příjmu pro telefonické konzultace kdykoli vás přepadne strach a nejistota.

Nová výbava do života

Během procesu nově poznáte sebe a své schopnosti. Sladíte se a odlehčíte vaše mentální, emoční a citové nastavení. Rozvolníte vaše emoční vypětí v této krizi i dalších životních situacích. Příště už mě nebudete potřebovat.

Jsem ta, kterou chcete mít na své straně, když:

máte pocit, že protistrana hraje jinou hru s jinými pravidly.

nestačí vám poradenství advokáta, nebo jiného experta. 

cítíte se ztracení v záplavě možností a nevidíte cestu ven.

Reference

Mám za sebou dlouhou cestu k sobě. Když se teď z té téměř „cílové rovinky“ dívám zpátky, jsem hrdá a vděčná. Hrdá sama na sebe, že jsem tu cestu ušla, a vděčná, že jsem v tom nebyla sama. To, že jsem poznala Hanku, patří k tomu nejlepšímu v mém životě.

V posledních čtyřech letech, kdy jsem si toho „naložila“ opravdu hodně a do toho mi umíral otec, jsem zažila úplné vyčerpání, úrazy a skončila v pracovní neschopnosti. Pak přišel nález na mozku a tuna léků, bolesti hlavy a náročné psychické stavy.

Vyzkoušela jsem toho hodně. Nejprve jsem chodila k psycholožce, četla různou literaturu a dost jsem sportovala. Následně jsem se zajímala o astrologii, podstoupila jsem čištění čaker, zkoušela jsem meditaci, rodinné konstelace a kineziologii. Všechno mi něco dávalo, ale jako bych se vůbec nehýbala z místa. Stále jsem si připadala, že jsem se svými pocity a myšlenkami zavřena ve svém těle.

Na začátku roku jsem se začala potkávat s Hankou. Musela jsem spoustu svých starých přesvědčení převrátit naruby, zahodit a prostě začít znovu. Teď po půlroční práci mám pocit, že si rozumím. Stále na sobě pracuju, ale je mi úplně jinak. Cítím se čistě jako ta malá šťastná holka a tak je vše lehčí. A taky jsem konečně bez léků. „

Jste připraveni se vidět?

hgro@seznam.cz

602 313 513

Setkání probíhají v mé pracovně:

K Závěrce 2747/24, 150 00 Praha 5.

Cena služby:  dle dohody, od 2 200 Kč / h

Domluvíme se na balíčku hodin, který bude adekvátní vaší situaci.
V balíčku jsou zahrnuty jak osobní konzultace, tak i telefonická podpora.