Hana Grofová

Můj příběh

Osobní rozvoj a spiritualita jsou dva póly, které ve svém přístupu propojuji

Většinu profesního života jsem pracovala jako insolvenční správce, v právním prostředí a stavebnictví. Vystudovala jsem ČVUT a VŠAP.

Způsob práce, který používám, jsem původně vypracovala pro sebe. Protože jsem se cítila zahlcena informacemi o ostatních, byla nemocná a přetížená, hledala jsem způsob komunikace a práce se sebou, který by mi skutečně fungoval.

Jsem člověk s vysokou citlivostí (HSP) a silnou intuicí a empatií. Dokážu snadno vnímat velké množství informací o lidech, jejich postoje, emoce, potřeby i skutečný potenciál. Vnímám auru a rozumím jejímu významu. Všechny tyto schopnosti využívám i při své práci.

Osobnímu rozvoji se věnuji přes 25 let.

Svůj příběh jsem představila také v podcastu

Přijala jsem pozvání do podcastu Teď a tady. Moderátorka Petra Sokolová ze mě vytáhla můj osobní příběh, který jsem tak snad poprvé veřejně sdílela. Věnovali jsme se ale i obecným tématům vztahů, emocí a empatie. Děkuju za pozvání a za velmi příjemnou novou zkušenost.

Moje hodnoty

Ke všemu a všem přistupuji se soucitem a věcností 

Láska

Moudrost

Svoboda a nezávislost

3 pilíře mojí práce

Nový úhel pohledu

Také se vám zdá snazší vidět potíže druhých, ale nevíte jak poradit sobě? Náš systém je skvělý v zatloukání a selektivní slepotě vůči vlastním potížím. Umíme si velmi dobře bránit zajeté pořádky, ale vlastní štěstí, zájmy a potřeby s vypětím všech sil blokujeme.

Změňte to. Otevřu vám nové dveře a získáte zcela nový pohled na život.

Celistvost

Každý jsme mnohovrstevná bytost, Naučím vás spojit všechny vaše části k sobě a vést vnitřní dialog tak, abyste všechna rozhodnutí dělali v souladu s celou vaší bytostí, a tak, jak je pro vás v danou chvíli nejlepší.

Laskavá komunikace a vnímání situací

Všemu, co se vám v životě děje, dávám skutečný význam a odendávám deskruktivní kritičnost. Najdete pro sebe nový způsob vedení vnitřního dialogu. Už nebudete otrokem vlastních rychlých soudů motivovaných strachem.

Vzdělání a osvědčení

1992 ČVUT Fakulta stavební, obor vodní stavby a vodní hospodářství

2010 VŠAP Praha, obor právo v podnikání

2001 osvědčení a zápis Správce konkursní podstaty

2010 osvědčení a zápis Insolvenční správce

2022 osvědčení Mediace jako způsob řešení konfliktu

Jsem technicky založený člověk, přesto jsem
musela přijmout své duchovní schopnosti,
abych si mohla naplno užívat život. Máte to stejně?

Kontakt:

hgro@seznam.cz

602 313 513